ESohbet Kameralı Sohbet Mobil Sohbet Sesli Sohbet

Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Siteleri

Selam dostlar Sesli Sohbet Siteleri konumuz ile bugünde sizlerleyim öncelikle hepinize hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyerek sözlerime başlamak isterim. ESohbetci.Net yeni kurmuş olduğumuz henüz iki günlük bir site haliyle burasıda ZirveChat.Net ana domainimize linkli olup buradan girişlerinizde her zamanki sohbet chat mekanınız gizemliye çıkmaktadır. Bu konuyu açıklama gereği duydum bazılarımız belki yanlış algılaya bilir ve ben gizemliye gireceğim diye düşünüle bilir kafanızda soru işareti olmaması için bilgi vermek istedim.

Site kurucusu çalışmalarına ara vermeden daima yenilikler peşinde koşmaktadır amacı ziyaretçilerine daha fazla hizmet vermek güzel yüreği ile seviyor insanlara hizmet etmeyi ve arkadaş, dost olmayı ***** beyin sitelerini daha önce ziyaret edenler onu az çok tanıyordur.

Tanımayan arkadaşlarımızda vardır tabi aramızda ama sohbet ortamına bir kez katılınca onu tanımamak elde değil  efendi tavırları, insanlara kim olur ise olsun tanıdık tanımadık sevecen ve saygılı yaklaşımları özelikle ilgi çeken bir huyu ise sohbetteki ağırlığı ve konuşmalarındaki gizem ve gizemli konuşmaları le insanları kendisine bağlayan cezbeden alçak gönüllü bir insan site sahibi olduğunu bilmeyenler tavırları ve insanlara yaklaşımı kendisini her hangi bir ziyaretçiden biri sanır o kadarda mütevazi inşallah daima bu şekilde kalır.

ESohbetci chat siteleri sahibi bay ***** hakkında da bilgilerimizi verdikten sonra esas konumuza dönelim aslında burada sunulan hizmetler yazılı sohbet ,yazılı chat olaraktır şimdi diyeceksiniz sesli ne alaka merak ettiğim bir konu olduğu için bu yazıları okuyanlardan yorumlar ve bilgiler bekliyorum.

Sesli Sohbet Siteleri hakkında şahsen hiç bir bilgim yok sadece sesli kelimesinden anladığım canlı konuşma hiç katılmadığım için bu ortamlara merakım ondandır, belki aranızda katıl merakını gider diyenler olacaktır yok alışmaktan korkarım zaten işim gereği aksama kadar konuşmaktan çenem yoruluyor birde gece konuşursam olmaz sizlerin bilgisi yeterli olacaktır.

Sesli chat sitelerinde mikrofon açıldığında kamerada açılıyor, mu yani otomatik olarak yoksa kendi isteğimize mi kalmış yani sadece seslimi  görüntülü de oluyor, mu ve oralar, dada yazılı olarak sohbet ediliyor, mu merakım sadece bunlardan ibaret aydınlatırsanız yorumlarınızı bekliyor saygılarımla teşekkürler ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir